sobota, 10 marca 2012

brunet(ka)wieczorowa pora

zlapalam chwile...pomiedzy wyciaganiem grzanek a kladzeniem maluchow spac-moja chwila!TRWAJ!
Napisalabym Wam o zakretach,o trudnych chwilach,dniach,miesiacach-pisze wiec-sa i pewnie jeszcze beda...stad to moje-pojawiam sie i znikam-sadze, ze Wam wszystkim należy sie wyjasnienie.Dostalam meila-...migdalowa,toz to tak nie w porzadku,ze raz jestes pozniej Cie nie ma...dzis i jutro szukam a tu blog zamkniety....jestem tylko  czasem scenariusze zycia ni jak maja sie do naszych marzen...jestem -to moje nowe niecodzienne odkrycie.

8 komentarzy:

Czarownica pisze...

Tak to jest z tym scenariuszem... ;)

KASANDRA pisze...

Doskonale wiem co czujesz ... ja też tak mam ... od dłuższego czasu ... tak długiego że już zapomniałam że może być dobrze i jak to jest kiedy dobrze jest ... nie napiszę że będzie dobrze z tej prostej właśnie przyczyny ... ale nie znikaj proszę ... bycie tu pomaga ...

Kasia pisze...

bo życie nie ma scenariusza, leci na żywioł czasem przez góry i wyżyny, ale najczęściej przez dołki i doliny niestety
ja ostatnio też zaliczam dolinę i nie chce mi się pisać, ale coś tam skrobię, dla podtrzymywania samej siebie na duchu
trzym się Migdałowa i pamiętaj - w kupie raźniej, nawet jak śmierdzi ;)
ściskam
Kasia

Sabik pisze...

super, że jesteś znowu i już:-)3maj się i uszy do góry!!!!!!!wiele z nas tego doświadcza ...ale jesteśmy dość silne i silniejsze z każdym kryzysem!!

kasia ino-ino pisze...

wykładam się na zakrętach
(a życie to wszak slalom)... znikam wówczas w sobie, w ciszy, albo na odwrót - w zajęciach intensywnych, pragmatycznych, w potrzebności uwikłanych, coby myśleniem i czuciem nie zaprzątać głowy, i nie zaplątać się...
ale przychodzi czas, że odkrywam iż jestem...
i masz rację - niecodzienne to odkrycie...

ściskam Cię... tak po prostu przytulam, choć tylko przez ekran... trzym się Migdałowo... i niech Ci marzenia jednak kiełkują i rosną... niezależnie od scenariuszy z zakrętasami :-)

cmok!

Niekafka pisze...

Dobrze, że znów jesteś.
Znikaj gdy będziesz musiała - ale wracaj...

odzież używana hurt pisze...

świetnie tutaj u Ciebie ! :)

wiadomości rolnicze pisze...

Cześć, bardzo przyjemnie tutaj na twoim blogu, świetny wpis, bardzo świetnie się go przegląda, zapewne odwiedze twojego bloga jeszcze nie raz gdyż bardzo jest zajmujący w przeciwieństwie do wielu różnych blogów - Pozdrawiam Bożenka :)