piątek, 17 grudnia 2010

koledowo....

klimatycznie...o Jozefie ,o Maryi i Dzieciatku..gramy spiewamy uczymy sie...Wyczuwalne lekkie napiecie przedswiateczne..ale nie sprzataniowo-szykujace..u nas napiecie koledowe:)Toska usilnie spiewa wszystko, doslownie bez przenosni...dzis obiecalam kolejne zwrotki i coz slowa trzeba bedzie dotrzymac:)Patrze na te nasze dzieciaki i marze...o wolnosci jaka daje bycie takowym malym czlowiekiem..o nieskrepowaniu,o odwadze w pytaniu,prostym byciu...tu i teraz:)Nic dzis tworczego, nic dzis koleda bedzie ...koleda..do posluchania...na obraz nie patrzec:)-zalecane:)ino sluchac(oczywiscie jesli ktos ochote ma)

Migdalowa ze zmrozonej Holandii
spontanicznie...takie dzieciectwo..zapatrzone w snieg moje dzieciaki..lizaly szyby...ech


Migdalowa...z zasniezonej juz Holandii:)
Mamy Zime:)

6 komentarzy:

ika pisze...

ja już słucham, tym bardziej chętnie, że to dominikanie wykonują a ja do nich mam ogromną słabość ;)
Pięknie napisałaś o dziecięctwie, szkoda, że my dorośli nie potrafimy już tacy być :/
Pozdrawiam

ATC pisze...

Och - jeden z moich ulubionych utworów z tej płyty ! Najulubieńszy to Gaudete :) Całujemy z Myszą z piernikowego domu - piętrzą się w stosach .....Kto to ma wszystko polukrować !!!!!

blog.fiorello.pl pisze...

U mnie też już kolędowo. Słucham sobie spokojniutko:-) i piekę makowce.

pozdrowienia

Brises pisze...

Migdałowo kochana - tak pięknie piszesz... Ja też uwielbiam prostotę i prawdziwość niczym nie tkniętą u mojego synka. Spontaniczność, tu i teraz bycie - wszystko to tak łatwo zatracić Ściskam przedświątecznie:)

madzia pisze...

miło, naprawdę miło się Ciebie czyta :) Kolęda piękna

Makówka - pełna pomysłów pisze...

Chyba jeszcze się nie odzywałam u Ciebie, choć lubię zaglądać :) A dziś wyjęłam płytę Braci Dominikanów z myślą, że posłuchamy wieczorem w celach ćwiczebnych i strasznie miło było zobaczyć tu, że i w innych stronach świata ten śpiew rozbrzmiewa :)
Pozdrawiam i życzę radosnych przygotowań na te święta Cudu Bożego Narodzenia!